Piltide raamimine

Valmistame kõrge kvaliteediga pildiraame nii puidust, plastikust kui metallist.

Raamime erinevaid kunstiteoseid nagu maale, graafikat, joonistusi, akvarelle, pastelle aga ka teisi raamimist vajavaid teoseid: plakateid, fotosid, maakaarte, diplomeid, peegleid, käsitöid, 3D detaile jne.

Raamide valikul abistab Teid kohapeal olev raamimeister või kogemustega tööde vastuvõtja.

Salong pakub väga suurt raamiliistude valikut ning mitmekesiseid erivärvides paspartuusid. Võimalus valida töödele paspartuud ja tagapappi, mis on valmistatud täiesti happevabast (muusemi kvaliteet) materjalist ning tagab kunstiteose säilimise pikkadeks aastateks.

Klaasidest pakume kirgasklaasi, ühepoolset mattklaasi ja 70 % UV kindlusega "nähtamatut" klaasi, saadaval on ka erinevate toonidega (kirgas, hall, pronks) ja fassettlihviga peegleid vastavalt kliendi soovitud mõõtudele.

Valikus on erinevas mõõdus ja eriprofiilis liimpuidust kiiludega varustatud alusraame, vastavalt lõuendi suurusele. Teostame plakatite, fotode, maakaartide jt. suuremate trükiste kleepimist KAPA või PVC alusele.

KAPA vahtplastplaat on kerge ja sile alusmaterjal, millele saab fotosid väga lihtsalt kleepida. Pildid on KAPA peale kleebituna vastupidavamad ning ei hakka klaasi all lainetama (nt. suurema formaadi puhul). Vajadusel saab alusele kleebitud fotosid klaasimise asemel ka lamineerida spetsiaalselt selleks mõeldud siidjasmati kilega.

Suuremate tellimuste korral raamitavate ja valmistööde tasuta transport!