Fotolõuend

Fotolõuend on stiilne ja aegumatu, selle võlu seisneb dekoratiivses maalilõuendile sarnases kangas, mis lisab interjööri uut elu. Fotoga lõuendil on võimalus eksponeerida stiilset fotokunsti kodus, kontoris või teha ilus kingitus oma lähedastele. Klassikaline 2 cm paksusel alusraamil olev fotolõuend annab võimaluse näidata oma fotosid ruumilisena tänu pildi jätkumisega külgedel.

 

Kõrgeima kvaliteediga materjalid

Fotode trükkimiseks kasutame vaid parimaid värve ja lõuendina kasutame parima kvaliteediga matti lõuendit, mis tagab trükkimisel suurepärase kvaliteedi. Lõuendina kasutame 375 g/m2 korralikku paksu polüestri ja puuvillasegust materjali, mis garanteerib, et lõuend näeb ka aastate pärast ilus ja pingul välja. Lisaks annab lõuendi unikaalne struktuur pildile erilise lisaefekti ja põneva viimistluse.

Trükkimisel kasutame 12 värviga tindiprinterit, mis pakub väga laia värvigammat ning sügavaid tumedaid toone- pisemadki detailid edastatakse kõrgeima täpsusastmega. Tööks kasutame pigmendipõhist tindisüsteemi, mis reprodutseerib kõrge kvaliteediga väljatrükke. Tootja annab värvidele tuhmumiskindluse 200+ aastat (mitte otsese päikesevalguse tingimustes).

Maksimaalne trükilaius on 112 cm, pikkus on praktiliselt piiramatu.

 

Lõuendi viimistlus

Lõuendi viimistluse valikul on mitmeid võimalusi:

  • raami külgi katva lõuendi osa võib jätta stiilipuhtalt valgeks või mustaks
  • küljed katta harmoniseeruva taustavärviga
  • jätkata pilti külgedel, mis tähendab pildi kadu äärtest 2,5 cm
  • peegeldatud küljed Mirror wrap- pilt säilib täies ulatuses, fotot peegeldatakse 2 cm pildi äärtest

Lõuendi viimistlusel tagaküljel kasutame klambrite peitmiseks kvaliteetset musta värvi teipi, mis teeb kogu tööst ilusa puhta tervikliku lahenduse. Lõuendi riputamiseks seinale on kasutatud riputusstrossi või aasasid.

 

 

Lõuendi alusraamid

Fotolõuendi pingutamine liimpuidust alusraamile tehakse käsitööna, mis tagab väga kõrge töö kvaliteedi. Suurt tähelepanu pööratakse fotolõuendi nurkadele, et ei jääks ühtegi visuaalset defekti. Lõuend pingutatakse standardlahendusena 20 x 44 mm liimpuidust alusraamile, mis hoiab pildi alati pinges ja raami sirgena ka aastate pärast. Alusraam on varustatud pingutuskiiludega. 2cm paksuse fotolõuendi hinnakirja leiad siit.

Erilahendusena pakume 4 cm paksust alusraami, mis eriti suuremate piltide puhul jätab kätte võttes väga soliidse ja toeka mulje. Lisaks pildi jätkumisega raami külgedel tekitab 4 cm alusraam väga mõjusa ruumilisuse efekti.

 

 

Fotolõuendi kaitsmine lakiga

Lakk tagab pildi pika säilivusaja kaitstes seda selliste keskonnamõju tegurite eest nagu UV- kiirgus, tolm, mustus. Lakitud lõuendit on hiljem võimalik puhastada märja lapiga.

Lõuendi kaitsmist lakiga pakume eritööna. Tegemist on üsna ajakuluka ja keerulise protsessiga. Lõuendi lakkimisel kasutame spetsiaalset spray püstolit, töödeldes lõuendit kahekordse mati lakikihiga. Matt lakk annab pildile lõpptulemusena satiinläike.Lakina kasutame Breathing Color Glamour II. Tootjapoolset infot leiad siit.

 

 

 

 

             Kõrge alumiiniumiga raamitud fotolõuend

            L- profiiliga raamitud fotolõuend

 

Raamitud fotolõuend

Fotolõuend koos õnnestunud pealisraamiga tagab kindlasti parima ja meeldejäävaima tulemuse. Raamimise variante on praktiliselt piiramatult- salongis on võimalik valida rohkem kui 1000 liistuvariandi vahel. Levinuimad fotolõuendi raamid on kõrge profiiliga alumiinum, L- profiil liist ja kõrge kitsam kastliist.