• www.raamikoda.ee
 • tel: 5355 1404
 • raamikoda@gmail.com
 • Estframe OÜ
 •  

  Meie tootevalikusse lisandus nüüd laias valikus uusi raamiliiste soodsate hindadega, millega saab tutvuda kohapeal.

   Ostes või tellides kunstnik Merike Läte maali, saate meilt iluraamimisteenuse soodushinnaga -10%

  http://www.merikelate.eu

  Piltide raamimine

  Valmistame kõrge kvaliteediga pildiraame nii puidust, plastikust kui metallist.

   

  Raamime erinevaid kunstiteoseid nagu maale, graafikat, joonistusi, akvarelle, pastelle aga ka teisi raamimist vajavaid teoseid: plakateid, fotosid, maakaarte, diplomeid, peegleid, käsitöid jne.

  Raamide valikul abistab Teid kohapeal olev raamimeister või kogemustega tööde vastuvõtja.

   

   

   

   

   

  Pakume suurt raamiliistude valikut ning mitmekesiseid erivärvides paspartuusid. Võimalus valida töödele paspartuud ja tagapappi, mis on valmistatud täiesti happevabast (muusemi kvaliteet) materjalist ning tagab kunstiteose säilimise pikkadeks aastateks.

   

   Samuti pakume kirgasklaasi ning ühepoolset mattklaasi (väga hea tulemus fotode puhul), saadaval ka erinevate toonidega (kirgas, hall, pronks) ja fassettlihviga peegleid vastavalt kliendi soovitud mõõtudele.

   

   Vajadusel valmistame lisatööna lõuendi ning käsitöö pingutamist kiiludega alusraamile (pildil keskel) või papile, aga ka plakatite, fotode, maakaartide jt. suuremate trükiste kleepimist KAPA või PVC alusele.

   

   KAPA vahtplastplaat (pildil all)  on kerge ja sile alusmaterjal, millele saab fotosid väga lihtsalt kleepida. Pildid on KAPA peale kleebituna vastupidavamad ning ei hakka klaasi all lainetama (nt. suurema formaadi puhul). Vajadusel saab alusele kleebitud fotosid klaasimise asemel ka lamineerida spetsiaalselt selleks mõeldud siidjasmati kilega.

   

  Suuremate tellimuste korral raamitavate ja valmis tööde tasuta transport!

   

   

  Kõik õigused reserveeritud | Kodulehed